Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami

05-11-2016, 05:46 PM
Post: #1
Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami
Chciałabym kupic męzowi dobry i niezawodny alkomat z dużą dokładnością pomiarów ale nie wiem jaki wybrać. Czytałam trochę na ten temat w internecie ale zdania jak zwykle są podzielone, część poleca elektrochemiczne pozostali półprzewodnikowe, już sama nie wiem co mam wybrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 10:15 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami
Jeśli szukasz dobrego alkomatu z atestem to jako zawodowy kierowca mogę polecić ten sklep: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjona...-z-atestem. Mają duży wybór i niskie ceny. W mojej firmie szef kupował od nich alkomat elektrochemiczny, dosyć czesto z niego korzystamy i jak dotąd działa niezawodnie. W domu mam dla odmiany półprzewodnikowy i również nie mogę powiedzieć złego słowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 07:48 PM
Post: #3
Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami
Bardzo dziękuję za link do sklepu. Czyli do użytku domowego półprzewodnikowy jest lepszy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 08:10 PM
Post: #4
Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami
Nie mogę tego powiedzieć. Korzystam z obu dosyć często i jak dla mnie różnicy nie ma. Oba pokazują dobre wyniki i nie sprawiły mi nigdy problemów więc wybór nalezy tylko do Ciebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 10:15 PM
Post: #5
Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami
Weź sobie elektrochemiczny bo kalibruje sie go tylko raz na rok a funkcjonuje na takiej samej zasadzie jak policyjne więc otrzymujesz wynik dokłądnie taki jak przy badaniu przez policjanta. Swoją drogą powiem wam że mieszkałem przez 2 lata w stanach i według mnie mają tam o wiele lepsze sposoby. Wiadomo że ilośc promili różnie wpływa na organizm. Jedny przy 1.5 już mają problem ze wstaniem a inni przy tym samym stezeniu czuja sie lepiej niz na trzezwo. Istotą powinno być to czy jesteś w stanie prowadzić, utrzymać równowagę, myśleć, mówić i patrzeć. Niezaleznie od wypitego alkoholu jesli nie stwarzasz zagrożenia powinieneś móc jechać dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS