Forum nowoczesnamalopolska.pl
Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Męska rozmowa (/Forum-M%C4%99ska-rozmowa)
+--- Wątek: Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami (/Thread-Potrzebny-sklep-z-profesjonalnymi-alkomatami)Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami - siostraLudwika - 05-11-2016 05:46 PM

Chciałabym kupic męzowi dobry i niezawodny alkomat z dużą dokładnością pomiarów ale nie wiem jaki wybrać. Czytałam trochę na ten temat w internecie ale zdania jak zwykle są podzielone, część poleca elektrochemiczne pozostali półprzewodnikowe, już sama nie wiem co mam wybrać.


Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami - rosyjskicar - 05-11-2016 06:43 PM

Jeśli szukasz dobrego alkomatu z atestem to jako zawodowy kierowca mogę polecić ten sklep: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjonalne-alkomaty-z-atestem. Mają duży wybór i niskie ceny. W mojej firmie szef kupował od nich alkomat elektrochemiczny, dosyć czesto z niego korzystamy i jak dotąd działa niezawodnie. W domu mam dla odmiany półprzewodnikowy i również nie mogę powiedzieć złego słowa.


Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami - siostraLudwika - 05-11-2016 07:48 PM

Bardzo dziękuję za link do sklepu. Czyli do użytku domowego półprzewodnikowy jest lepszy?


Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami - rosyjskicar - 05-11-2016 08:10 PM

Nie mogę tego powiedzieć. Korzystam z obu dosyć często i jak dla mnie różnicy nie ma. Oba pokazują dobre wyniki i nie sprawiły mi nigdy problemów więc wybór nalezy tylko do Ciebie.


Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami - kosiarzUmysłów - 05-11-2016 10:15 PM

Weź sobie elektrochemiczny bo kalibruje sie go tylko raz na rok a funkcjonuje na takiej samej zasadzie jak policyjne więc otrzymujesz wynik dokłądnie taki jak przy badaniu przez policjanta. Swoją drogą powiem wam że mieszkałem przez 2 lata w stanach i według mnie mają tam o wiele lepsze sposoby. Wiadomo że ilośc promili różnie wpływa na organizm. Jedny przy 1.5 już mają problem ze wstaniem a inni przy tym samym stezeniu czuja sie lepiej niz na trzezwo. Istotą powinno być to czy jesteś w stanie prowadzić, utrzymać równowagę, myśleć, mówić i patrzeć. Niezaleznie od wypitego alkoholu jesli nie stwarzasz zagrożenia powinieneś móc jechać dalej.