Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Potrzebny sklep z profesjonalnymi alkomatami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym kupic męzowi dobry i niezawodny alkomat z dużą dokładnością pomiarów ale nie wiem jaki wybrać. Czytałam trochę na ten temat w internecie ale zdania jak zwykle są podzielone, część poleca elektrochemiczne pozostali półprzewodnikowe, już sama nie wiem co mam wybrać.
Jeśli szukasz dobrego alkomatu z atestem to jako zawodowy kierowca mogę polecić ten sklep: https://www.kalibrujemy.pl/12-profesjona...-z-atestem. Mają duży wybór i niskie ceny. W mojej firmie szef kupował od nich alkomat elektrochemiczny, dosyć czesto z niego korzystamy i jak dotąd działa niezawodnie. W domu mam dla odmiany półprzewodnikowy i również nie mogę powiedzieć złego słowa.
Bardzo dziękuję za link do sklepu. Czyli do użytku domowego półprzewodnikowy jest lepszy?
Nie mogę tego powiedzieć. Korzystam z obu dosyć często i jak dla mnie różnicy nie ma. Oba pokazują dobre wyniki i nie sprawiły mi nigdy problemów więc wybór nalezy tylko do Ciebie.
Weź sobie elektrochemiczny bo kalibruje sie go tylko raz na rok a funkcjonuje na takiej samej zasadzie jak policyjne więc otrzymujesz wynik dokłądnie taki jak przy badaniu przez policjanta. Swoją drogą powiem wam że mieszkałem przez 2 lata w stanach i według mnie mają tam o wiele lepsze sposoby. Wiadomo że ilośc promili różnie wpływa na organizm. Jedny przy 1.5 już mają problem ze wstaniem a inni przy tym samym stezeniu czuja sie lepiej niz na trzezwo. Istotą powinno być to czy jesteś w stanie prowadzić, utrzymać równowagę, myśleć, mówić i patrzeć. Niezaleznie od wypitego alkoholu jesli nie stwarzasz zagrożenia powinieneś móc jechać dalej.
Przekierowanie