Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam internetowego sklepu z modelami.

05-16-2016, 05:00 AM
Post: #1
Szukam internetowego sklepu z modelami.
Witajcie wszyscy. Szukam internetowego sklepu z modelami samolotów i statków. Mój brat jest wielkim fanem takich rzeczy a niedługo ma urodziny i chciałam mu zrobić fajny prezent. Wiem, że się ucieszy dlatego szukam czegoś sprawdzonego. Proszę o pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 06:08 AM
Post: #2
Szukam internetowego sklepu z modelami.
No jeżeli szukasz czegoś specjalnego to wejdź na http://agtom.eu/42-statki-i-okrety. Znalazłem na tej stronie właśnie modele statków i okrętów. Sam kupowałem kilka modeli z tej strony i jestem bardzo zadowolony. Tak nawiasem mówiąc to takie modele to niezłe zabijanie czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 08:37 AM
Post: #3
Szukam internetowego sklepu z modelami.
No ja też swojego czasu szukałem internetowego sklepu modelarskiego i wtedy trafiłem na tą stronę. Zaskoczył mnie bardzo duży wybór modeli różnych firm. Jest tam tego tyle, że nie mam zielonego pojęcia na co się zdecydować. Jeżeli chodzi o same modele to są to rzeczy z najwyższej półki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 11:30 AM
Post: #4
Szukam internetowego sklepu z modelami.
A tak pytanie z innej beczki. Skoro już gadamy o modelach to jakiej firmy akcesoria mi polecicie? Kupiłam ostatnio w sklepie na mieście jakiś klej do modeli i wszystko mi się rozpadło po 2 dniach. Chcę coś droższego i sprawdzonego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 01:11 PM
Post: #5
Szukam internetowego sklepu z modelami.
No jeżeli chodzi o akcesoria to mogę ci polecić rzeczy marki Humbrol. Ta firma robi chyba jedne z lepszych produktów w branży modelarskiej. Znajdziesz tam lakiery, kleje i różne inne produkty, które ułatwią składanie i zdobienie elementów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 03:15 PM
Post: #6
Szukam internetowego sklepu z modelami.
Ja osobiście bardzo polecam zajrzeć na stronę, bo mają tam czasem fajne promocje i można kupić ciekawe modele za bezcen. Ja tak trafiłem kiedyś na zestaw z odrzutowcem z drugiej wojny światowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 05:59 PM
Post: #7
Szukam internetowego sklepu z modelami.
No właśnie takiej strony szukałam. Znalazłam też kilka innych wcześniej, ale tutaj mają o niebo większy wybór i ceny są równie atrakcyjne. Znalazłam już kilka modeli, które mogę kupić, ale muszę pogadać z rodzicami na co się zdecydować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 08:21 PM
Post: #8
Szukam internetowego sklepu z modelami.
No to życzymy udanych zakupów. Jeżeli chcesz żeby brat był zadowolony to polecam kupić jakiś duży model z dużą ilością części. Wtedy zabawa nie ma końca Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 08:32 PM
Post: #9
Szukam internetowego sklepu z modelami.
Dzięki chociaż najgorsze i tak mam już są sobą Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS