Forum nowoczesnamalopolska.pl
Szukam internetowego sklepu z modelami. - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Bez kategorii (/Forum-Bez-kategorii)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/Forum-Pozosta%C5%82e-tematy)
+--- Wątek: Szukam internetowego sklepu z modelami. (/Thread-Szukam-internetowego-sklepu-z-modelami)



Szukam internetowego sklepu z modelami. - DzastinaSzifer - 05-16-2016 05:00 AM

Witajcie wszyscy. Szukam internetowego sklepu z modelami samolotów i statków. Mój brat jest wielkim fanem takich rzeczy a niedługo ma urodziny i chciałam mu zrobić fajny prezent. Wiem, że się ucieszy dlatego szukam czegoś sprawdzonego. Proszę o pomoc.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - WielkiBrat99 - 05-16-2016 06:08 AM

No jeżeli szukasz czegoś specjalnego to wejdź na http://agtom.eu/42-statki-i-okrety. Znalazłem na tej stronie właśnie modele statków i okrętów. Sam kupowałem kilka modeli z tej strony i jestem bardzo zadowolony. Tak nawiasem mówiąc to takie modele to niezłe zabijanie czasu.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - IgorK - 05-16-2016 08:37 AM

No ja też swojego czasu szukałem internetowego sklepu modelarskiego i wtedy trafiłem na tą stronę. Zaskoczył mnie bardzo duży wybór modeli różnych firm. Jest tam tego tyle, że nie mam zielonego pojęcia na co się zdecydować. Jeżeli chodzi o same modele to są to rzeczy z najwyższej półki.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - najlepszaAGA - 05-16-2016 11:30 AM

A tak pytanie z innej beczki. Skoro już gadamy o modelach to jakiej firmy akcesoria mi polecicie? Kupiłam ostatnio w sklepie na mieście jakiś klej do modeli i wszystko mi się rozpadło po 2 dniach. Chcę coś droższego i sprawdzonego.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - IgorK - 05-16-2016 01:11 PM

No jeżeli chodzi o akcesoria to mogę ci polecić rzeczy marki Humbrol. Ta firma robi chyba jedne z lepszych produktów w branży modelarskiej. Znajdziesz tam lakiery, kleje i różne inne produkty, które ułatwią składanie i zdobienie elementów.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - posejdon789 - 05-16-2016 03:15 PM

Ja osobiście bardzo polecam zajrzeć na stronę, bo mają tam czasem fajne promocje i można kupić ciekawe modele za bezcen. Ja tak trafiłem kiedyś na zestaw z odrzutowcem z drugiej wojny światowej.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - DzastinaSzifer - 05-16-2016 05:59 PM

No właśnie takiej strony szukałam. Znalazłam też kilka innych wcześniej, ale tutaj mają o niebo większy wybór i ceny są równie atrakcyjne. Znalazłam już kilka modeli, które mogę kupić, ale muszę pogadać z rodzicami na co się zdecydować.


Szukam internetowego sklepu z modelami. - posejdon789 - 05-16-2016 08:21 PM

No to życzymy udanych zakupów. Jeżeli chcesz żeby brat był zadowolony to polecam kupić jakiś duży model z dużą ilością części. Wtedy zabawa nie ma końca Big Grin


Szukam internetowego sklepu z modelami. - DzastinaSzifer - 05-16-2016 08:32 PM

Dzięki chociaż najgorsze i tak mam już są sobą Big Grin