Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Szukam internetowego sklepu z modelami.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie wszyscy. Szukam internetowego sklepu z modelami samolotów i statków. Mój brat jest wielkim fanem takich rzeczy a niedługo ma urodziny i chciałam mu zrobić fajny prezent. Wiem, że się ucieszy dlatego szukam czegoś sprawdzonego. Proszę o pomoc.
No jeżeli szukasz czegoś specjalnego to wejdź na http://agtom.eu/42-statki-i-okrety. Znalazłem na tej stronie właśnie modele statków i okrętów. Sam kupowałem kilka modeli z tej strony i jestem bardzo zadowolony. Tak nawiasem mówiąc to takie modele to niezłe zabijanie czasu.
No ja też swojego czasu szukałem internetowego sklepu modelarskiego i wtedy trafiłem na tą stronę. Zaskoczył mnie bardzo duży wybór modeli różnych firm. Jest tam tego tyle, że nie mam zielonego pojęcia na co się zdecydować. Jeżeli chodzi o same modele to są to rzeczy z najwyższej półki.
A tak pytanie z innej beczki. Skoro już gadamy o modelach to jakiej firmy akcesoria mi polecicie? Kupiłam ostatnio w sklepie na mieście jakiś klej do modeli i wszystko mi się rozpadło po 2 dniach. Chcę coś droższego i sprawdzonego.
No jeżeli chodzi o akcesoria to mogę ci polecić rzeczy marki Humbrol. Ta firma robi chyba jedne z lepszych produktów w branży modelarskiej. Znajdziesz tam lakiery, kleje i różne inne produkty, które ułatwią składanie i zdobienie elementów.
Ja osobiście bardzo polecam zajrzeć na stronę, bo mają tam czasem fajne promocje i można kupić ciekawe modele za bezcen. Ja tak trafiłem kiedyś na zestaw z odrzutowcem z drugiej wojny światowej.
No właśnie takiej strony szukałam. Znalazłam też kilka innych wcześniej, ale tutaj mają o niebo większy wybór i ceny są równie atrakcyjne. Znalazłam już kilka modeli, które mogę kupić, ale muszę pogadać z rodzicami na co się zdecydować.
No to życzymy udanych zakupów. Jeżeli chcesz żeby brat był zadowolony to polecam kupić jakiś duży model z dużą ilością części. Wtedy zabawa nie ma końca Big Grin
Dzięki chociaż najgorsze i tak mam już są sobą Big Grin
Przekierowanie