Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukiwane biuro do działalności językowej

03-25-2016, 05:24 PM
Post: #1
Poszukiwane biuro do działalności językowej
Heja, razem z koleżanką otwieramy działalność językowa i chcemy wynając biuro, ale potrzebne nam będą dwa pokoje. Czy takiego rodzaju miejsca są może w Poznaniu? I ile to kosztuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-25-2016, 06:58 PM
Post: #2
Poszukiwane biuro do działalności językowej
Ile to kosztuje to nie wiem bo to zalezy od lokalizacji, wyposazenia i metrażu, ale to łatwo sprawdzić. Wejdź na stronę http://storico.pl/ i tam jest aktualna oferta razem z cenami i galerią. Dodatkowym atutem jest to, że wynajmujesz wprost od nich, nie do jakiś trzecich deweloperów, wiec tak naprawdę nie wiesz z kim współpracujesz. Kolega mi o tym mówił, bo ma od nich wynajęte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-25-2016, 09:37 PM
Post: #3
Poszukiwane biuro do działalności językowej
O, to dobrze widziec opinię klienta, a nie tylko samej firmy. Nasza firma ma byc skierowana zarówno do dzieci jak i do dorosłych, dlatego musi to być meijsce atrakcyjne i dostosowane do różnych grup wiekowych, chciałabym to jakoś porzadnie rozwinąć na poznańskim rynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-25-2016, 09:54 PM
Post: #4
Poszukiwane biuro do działalności językowej
A co to za firma ma być? Ten mój kolega ma wynajęte biuro dla poznańskiego oddziału swojej firmy, więc potrzebował czegoś naprawdę fajnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-25-2016, 10:04 PM
Post: #5
Poszukiwane biuro do działalności językowej
To mają być warsztaty coachingowe w jezyku angielskim. Zarówno psychologiczne jak i crafting, czyli rękodzieło, które każdy może robić, ale połączony z rozmowami i instrukcjami w języku obcym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS