Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Poszukiwane biuro do działalności językowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heja, razem z koleżanką otwieramy działalność językowa i chcemy wynając biuro, ale potrzebne nam będą dwa pokoje. Czy takiego rodzaju miejsca są może w Poznaniu? I ile to kosztuje?
Ile to kosztuje to nie wiem bo to zalezy od lokalizacji, wyposazenia i metrażu, ale to łatwo sprawdzić. Wejdź na stronę http://storico.pl/ i tam jest aktualna oferta razem z cenami i galerią. Dodatkowym atutem jest to, że wynajmujesz wprost od nich, nie do jakiś trzecich deweloperów, wiec tak naprawdę nie wiesz z kim współpracujesz. Kolega mi o tym mówił, bo ma od nich wynajęte.
O, to dobrze widziec opinię klienta, a nie tylko samej firmy. Nasza firma ma byc skierowana zarówno do dzieci jak i do dorosłych, dlatego musi to być meijsce atrakcyjne i dostosowane do różnych grup wiekowych, chciałabym to jakoś porzadnie rozwinąć na poznańskim rynku.
A co to za firma ma być? Ten mój kolega ma wynajęte biuro dla poznańskiego oddziału swojej firmy, więc potrzebował czegoś naprawdę fajnego.
To mają być warsztaty coachingowe w jezyku angielskim. Zarówno psychologiczne jak i crafting, czyli rękodzieło, które każdy może robić, ale połączony z rozmowami i instrukcjami w języku obcym.
Przekierowanie