Forum nowoczesnamalopolska.pl
Poszukiwane biuro do działalności językowej - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: W pracy (/Forum-W-pracy)
+--- Wątek: Poszukiwane biuro do działalności językowej (/Thread-Poszukiwane-biuro-do-dzia%C5%82alno%C5%9Bci-j%C4%99zykowej)



Poszukiwane biuro do działalności językowej - słodkaGruszka - 03-25-2016 05:24 PM

Heja, razem z koleżanką otwieramy działalność językowa i chcemy wynając biuro, ale potrzebne nam będą dwa pokoje. Czy takiego rodzaju miejsca są może w Poznaniu? I ile to kosztuje?


Poszukiwane biuro do działalności językowej - wyczesanawkosmos - 03-25-2016 06:58 PM

Ile to kosztuje to nie wiem bo to zalezy od lokalizacji, wyposazenia i metrażu, ale to łatwo sprawdzić. Wejdź na stronę http://storico.pl/ i tam jest aktualna oferta razem z cenami i galerią. Dodatkowym atutem jest to, że wynajmujesz wprost od nich, nie do jakiś trzecich deweloperów, wiec tak naprawdę nie wiesz z kim współpracujesz. Kolega mi o tym mówił, bo ma od nich wynajęte.


Poszukiwane biuro do działalności językowej - słodkaGruszka - 03-25-2016 09:37 PM

O, to dobrze widziec opinię klienta, a nie tylko samej firmy. Nasza firma ma byc skierowana zarówno do dzieci jak i do dorosłych, dlatego musi to być meijsce atrakcyjne i dostosowane do różnych grup wiekowych, chciałabym to jakoś porzadnie rozwinąć na poznańskim rynku.


Poszukiwane biuro do działalności językowej - wyczesanawkosmos - 03-25-2016 09:54 PM

A co to za firma ma być? Ten mój kolega ma wynajęte biuro dla poznańskiego oddziału swojej firmy, więc potrzebował czegoś naprawdę fajnego.


Poszukiwane biuro do działalności językowej - słodkaGruszka - 03-25-2016 10:04 PM

To mają być warsztaty coachingowe w jezyku angielskim. Zarówno psychologiczne jak i crafting, czyli rękodzieło, które każdy może robić, ale połączony z rozmowami i instrukcjami w języku obcym.