Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nietypowy wyjazd na wakacje

01-07-2016, 03:56 PM
Post: #1
Nietypowy wyjazd na wakacje
mimo że do wakacji daleko, już z narzeczoną planujemy gdzie byśmy chcieli pojechać no i wybór padł na Amerykę Południową. Żeby się jakoś przygotować chcemy poczytać profesjonalną literaturę i tutaj pytanie do was – co warto, a czego nie warto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 06:06 PM
Post: #2
Nietypowy wyjazd na wakacje
Na pewno nie warto czytac wszystkich bredni które życzliwi internauci zamieszczają w necie. Sugerowałam się paroma wpisami na blogach amatorow przed wyjazdem do spain, a poxniej się okazało, że pisali chyba z głowy to wszystko……
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 08:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-19-2016 05:55 PM przez MichaelFreitag.)
Post: #3
Nietypowy wyjazd na wakacje
Do spain… Bo upadnę… Kobieto, żyjemy w pięknym słowiańskim kraju i nie wypada jakichś makaronizmów na patriotycznym polskim forum zamieszczać. A tobie, mój drogi, proponuję polecane przewodniki Pascal. Według mnie są najlepsze od lat i w zasadzie nigdy nie potrzebowałem niczego więcej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 10:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2017 07:54 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Nietypowy wyjazd na wakacje
zajrzyj sobie tutaj triptelnik.pl/pl/c/Literatura-podroznicza/91. Znajdziesz u nich książki bodaj o każdym zakątku tego świata a gdybys nie znalazł, zawsze możesz zapytać to sprowadzą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 01:16 AM
Post: #5
Nietypowy wyjazd na wakacje
znam tą stronkę – nawet ostatnio u nich zamawiałam Smile Polecam też blogosferę, nie jest to żadna amatorszczyzna ze słit fociami co 2 metry ale kawałek rzetelnie pisanego tekstu, udokumentowanego zdjęciami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS