Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Nietypowy wyjazd na wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mimo że do wakacji daleko, już z narzeczoną planujemy gdzie byśmy chcieli pojechać no i wybór padł na Amerykę Południową. Żeby się jakoś przygotować chcemy poczytać profesjonalną literaturę i tutaj pytanie do was – co warto, a czego nie warto?
Na pewno nie warto czytac wszystkich bredni które życzliwi internauci zamieszczają w necie. Sugerowałam się paroma wpisami na blogach amatorow przed wyjazdem do spain, a poxniej się okazało, że pisali chyba z głowy to wszystko……
Do spain… Bo upadnę… Kobieto, żyjemy w pięknym słowiańskim kraju i nie wypada jakichś makaronizmów na patriotycznym polskim forum zamieszczać. A tobie, mój drogi, proponuję polecane przewodniki Pascal. Według mnie są najlepsze od lat i w zasadzie nigdy nie potrzebowałem niczego więcej
zajrzyj sobie tutaj triptelnik.pl/pl/c/Literatura-podroznicza/91. Znajdziesz u nich książki bodaj o każdym zakątku tego świata a gdybys nie znalazł, zawsze możesz zapytać to sprowadzą.
znam tą stronkę – nawet ostatnio u nich zamawiałam Smile Polecam też blogosferę, nie jest to żadna amatorszczyzna ze słit fociami co 2 metry ale kawałek rzetelnie pisanego tekstu, udokumentowanego zdjęciami.
Przekierowanie