Forum nowoczesnamalopolska.pl
Nietypowy wyjazd na wakacje - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Podróże dalekie i bliskie (/Forum-Podr%C3%B3%C5%BCe-dalekie-i-bliskie)
+--- Wątek: Nietypowy wyjazd na wakacje (/Thread-Nietypowy-wyjazd-na-wakacje)



Nietypowy wyjazd na wakacje - kosiarzUmysłów - 01-07-2016 03:56 PM

mimo że do wakacji daleko, już z narzeczoną planujemy gdzie byśmy chcieli pojechać no i wybór padł na Amerykę Południową. Żeby się jakoś przygotować chcemy poczytać profesjonalną literaturę i tutaj pytanie do was – co warto, a czego nie warto?


Nietypowy wyjazd na wakacje - siostraLudwika - 01-07-2016 06:06 PM

Na pewno nie warto czytac wszystkich bredni które życzliwi internauci zamieszczają w necie. Sugerowałam się paroma wpisami na blogach amatorow przed wyjazdem do spain, a poxniej się okazało, że pisali chyba z głowy to wszystko……


Nietypowy wyjazd na wakacje - MichaelFreitag - 01-07-2016 08:34 PM

Do spain… Bo upadnę… Kobieto, żyjemy w pięknym słowiańskim kraju i nie wypada jakichś makaronizmów na patriotycznym polskim forum zamieszczać. A tobie, mój drogi, proponuję polecane przewodniki Pascal. Według mnie są najlepsze od lat i w zasadzie nigdy nie potrzebowałem niczego więcej


Nietypowy wyjazd na wakacje - HannaM - 01-07-2016 10:33 PM

zajrzyj sobie tutaj triptelnik.pl/pl/c/Literatura-podroznicza/91. Znajdziesz u nich książki bodaj o każdym zakątku tego świata a gdybys nie znalazł, zawsze możesz zapytać to sprowadzą.


Nietypowy wyjazd na wakacje - SabaJ - 01-08-2016 01:16 AM

znam tą stronkę – nawet ostatnio u nich zamawiałam Smile Polecam też blogosferę, nie jest to żadna amatorszczyzna ze słit fociami co 2 metry ale kawałek rzetelnie pisanego tekstu, udokumentowanego zdjęciami.