Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Matura z rosyjskiego

08-04-2016, 01:14 PM
Post: #1
Matura z rosyjskiego
Dzień dobry. Mam taki problem. Syn wybrał maturę z rosyjskiego i planuje zdawać na rusycystykę. Nie jest to jakaś fanaberia, mamy krewnych w Rosji, a mąż też robi czasem na wschodzie interesy, dlatego syn zdecydował się pójść w jego ślady i wybrał właśnie rosyjski. W związku z tym szukam kogoś, kto udziela korepetycji czy też prowadzi kursy z języka rosyjskiego. Syn sporo już umie, ale tu chodzi konkretnie o to, co będzie na egzaminie, ale nie tylko, bo jak pisałam syn ma spore ambicje i interesuje się naprawdę tematem, dlatego też chętnie by też poznał jakieś specjalistyczne słownictwo związane z branżą, w której pracuje mąż. Jestem z Podkarpacia, z okolic Buska-Zdroju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2016, 03:09 PM
Post: #2
Matura z rosyjskiego
To może spróbować u kogoś kto robi tłumaczenia z rosyjskiego, zwłaszcza jeśli to ma być rosyjski na bardziej zaawansowanym poziomie. Tłumacze często też właśnie prowadzą różne kursy itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2016, 05:40 PM
Post: #3
Matura z rosyjskiego
A gdzie można się czegoś więcej dowiedzieć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2016, 07:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-28-2016 10:02 PM przez HannaM.)
Post: #4
Matura z rosyjskiego
Na stronie. To jest tłumaczka tekstów z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tak się składa, że tłumaczyłam u niej umowę i przypadkiem też doczytałam o tych kursach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS