Forum nowoczesnamalopolska.pl
Matura z rosyjskiego - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Bez kategorii (/Forum-Bez-kategorii)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/Forum-Pozosta%C5%82e-tematy)
+--- Wątek: Matura z rosyjskiego (/Thread-Matura-z-rosyjskiego)



Matura z rosyjskiego - SabaJ - 08-04-2016 01:14 PM

Dzień dobry. Mam taki problem. Syn wybrał maturę z rosyjskiego i planuje zdawać na rusycystykę. Nie jest to jakaś fanaberia, mamy krewnych w Rosji, a mąż też robi czasem na wschodzie interesy, dlatego syn zdecydował się pójść w jego ślady i wybrał właśnie rosyjski. W związku z tym szukam kogoś, kto udziela korepetycji czy też prowadzi kursy z języka rosyjskiego. Syn sporo już umie, ale tu chodzi konkretnie o to, co będzie na egzaminie, ale nie tylko, bo jak pisałam syn ma spore ambicje i interesuje się naprawdę tematem, dlatego też chętnie by też poznał jakieś specjalistyczne słownictwo związane z branżą, w której pracuje mąż. Jestem z Podkarpacia, z okolic Buska-Zdroju.


Matura z rosyjskiego - HannaM - 08-04-2016 03:09 PM

To może spróbować u kogoś kto robi tłumaczenia z rosyjskiego, zwłaszcza jeśli to ma być rosyjski na bardziej zaawansowanym poziomie. Tłumacze często też właśnie prowadzą różne kursy itd.


Matura z rosyjskiego - SabaJ - 08-04-2016 05:40 PM

A gdzie można się czegoś więcej dowiedzieć?


Matura z rosyjskiego - HannaM - 08-04-2016 07:15 PM

Na stronie. To jest tłumaczka tekstów z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tak się składa, że tłumaczyłam u niej umowę i przypadkiem też doczytałam o tych kursach.