Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Matura z rosyjskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Mam taki problem. Syn wybrał maturę z rosyjskiego i planuje zdawać na rusycystykę. Nie jest to jakaś fanaberia, mamy krewnych w Rosji, a mąż też robi czasem na wschodzie interesy, dlatego syn zdecydował się pójść w jego ślady i wybrał właśnie rosyjski. W związku z tym szukam kogoś, kto udziela korepetycji czy też prowadzi kursy z języka rosyjskiego. Syn sporo już umie, ale tu chodzi konkretnie o to, co będzie na egzaminie, ale nie tylko, bo jak pisałam syn ma spore ambicje i interesuje się naprawdę tematem, dlatego też chętnie by też poznał jakieś specjalistyczne słownictwo związane z branżą, w której pracuje mąż. Jestem z Podkarpacia, z okolic Buska-Zdroju.
To może spróbować u kogoś kto robi tłumaczenia z rosyjskiego, zwłaszcza jeśli to ma być rosyjski na bardziej zaawansowanym poziomie. Tłumacze często też właśnie prowadzą różne kursy itd.
A gdzie można się czegoś więcej dowiedzieć?
Na stronie. To jest tłumaczka tekstów z rosyjskiego na polski i z polskiego na rosyjski. Tak się składa, że tłumaczyłam u niej umowę i przypadkiem też doczytałam o tych kursach.
Przekierowanie