Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?

03-24-2017, 02:00 PM
Post: #1
Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad prezentem dla córki sąsiadów – niedługo ma urodziny. Nie znam się w ogóle na dzieciach i nie wiem, co mogłoby je uszczęśliwić. Ja byłam dziwnym dzieckiem i bawiłam się samochodami, skakałam po drzewach. Chcę wybrać prezent, który jest raczej typowy dla dziewczynki. Podsłuchałam niechcący rozmowę Pań pod szkołą i usłyszałam, że córka jednej z nich dostała ostatnio figurkę. Może też powinnam taką kupić? Jaką konkretnie? Nakierujcie mnie, proszę! Z góry dziękuję, będę wdzięczna. Pozdrawiam Was.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 04:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:49 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Odwiedź stronę: ebambini.pl/Figurki-c1510. Tam znajdziesz mnóstwo figurek, na pewno któraś Ci się spodoba – nie tylko z wyglądu, ale też cenowo. Figurki Littlest Pet Shop dostępne są w różnych wariantach. Są lalki, są też zwierzątka. Wybór jest duży, więc możesz wybrać ulubioną figurkę spośród wielu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 05:37 PM
Post: #3
Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Taka figurka zwierzaka może mieć świetny wpływ na dziecko. Opiekując się zabawką-zwierzątkiem, w przyszłości będzie umiało wziąć odpowiedzialność za żywego psa czy kotka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 06:05 PM
Post: #4
Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Też podchodzę do tego w ten sposób! Dlatego kupiłam ostatnio córce zwierzaka z pokoikiem, na razie w formie zabawki. Niech się przyzwyczaja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 06:40 PM
Post: #5
Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Świetny pomysł! Sama na pewno bym na to nie wpadła. Dziękuję za inspirację, teraz już wiem czego mam szukać. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 08:50 PM
Post: #6
Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Mnie także ten post bardzo zainspirował. Natychmiast szukam tych figurek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS