Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Które figurki Littlest Pet Shop najbardziej przypadły Wam do gustu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad prezentem dla córki sąsiadów – niedługo ma urodziny. Nie znam się w ogóle na dzieciach i nie wiem, co mogłoby je uszczęśliwić. Ja byłam dziwnym dzieckiem i bawiłam się samochodami, skakałam po drzewach. Chcę wybrać prezent, który jest raczej typowy dla dziewczynki. Podsłuchałam niechcący rozmowę Pań pod szkołą i usłyszałam, że córka jednej z nich dostała ostatnio figurkę. Może też powinnam taką kupić? Jaką konkretnie? Nakierujcie mnie, proszę! Z góry dziękuję, będę wdzięczna. Pozdrawiam Was.
Odwiedź stronę: ebambini.pl/Figurki-c1510. Tam znajdziesz mnóstwo figurek, na pewno któraś Ci się spodoba – nie tylko z wyglądu, ale też cenowo. Figurki Littlest Pet Shop dostępne są w różnych wariantach. Są lalki, są też zwierzątka. Wybór jest duży, więc możesz wybrać ulubioną figurkę spośród wielu.
Taka figurka zwierzaka może mieć świetny wpływ na dziecko. Opiekując się zabawką-zwierzątkiem, w przyszłości będzie umiało wziąć odpowiedzialność za żywego psa czy kotka.
Też podchodzę do tego w ten sposób! Dlatego kupiłam ostatnio córce zwierzaka z pokoikiem, na razie w formie zabawki. Niech się przyzwyczaja.
Świetny pomysł! Sama na pewno bym na to nie wpadła. Dziękuję za inspirację, teraz już wiem czego mam szukać. Pozdrawiam!
Mnie także ten post bardzo zainspirował. Natychmiast szukam tych figurek!
Przekierowanie