Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?

06-30-2017, 03:23 AM
Post: #1
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
Mam nadzieję, ze ktoś mi pomoze. Chcemy z narzeczoną zarobić na wymarzone wesele a nie chcemy obciążac rodzicow bo i tak nie jest im lekko. Dajcie jakieś namiary na agencje zatrudniającą legalne w Holandii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 04:20 AM
Post: #2
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
A dlaczego akurat w Holandii, przecież możecie pracowac w dowolnym kraju Unii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 06:32 AM
Post: #3
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
Ani bardzo się podoba ten kraj i bardzo chciała by go poznać a przy okazji zarobić troche. W kraju nie mamy raczej perspektyw, bo praca za minimalna krajową to nawet przezyć godziwie nie pozwoli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 07:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2018 07:48 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
Spróbuje wam podpowiedzieć, skoro interesuje was legalna praca Holandia oferty pracy ma bardzo bogate. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w różnych sektorach gospodarki, z kwalifikacjami i bez, każdy znajdzie coś dla siebie. Spójrzcie tylko na tę stronę: marvelpc.pl/, a znajdziecie mnóstwo ofert pracy. Większość ofert dotyczy różnych gałęzi rolnictwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 10:11 AM
Post: #5
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
No tak, ale jak się skontaktować z pracodawcą? Skąd będę wiedział, że mnie nie oszukają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 11:18 AM
Post: #6
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
Najle[iej skontaktuj się z agencją Marvel Personal Consulting a oni ci wszystko powiedzą i wszystko za ciebie załatwią. Ich biura są w Złotowie w wielkopolskim lub w Gryfinie w zachodniopomorskim, ale osobisty kontakt nie jest konieczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 01:39 PM
Post: #7
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
A jesteś pewna, że mnie nie wyrolują? Tyle się słyszy o różnych naciągaczach, którzy wezmą pieniadze za to i owo a potem znikają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 02:46 PM
Post: #8
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
Biuro ma wszelkie potrzebne do prowadzenia działalności certyfikaty wydane przez odpowiednie ministerstwo i konwent agencji pracy. Poza tym podpisujesz z nimi umowę cywilno-prawną, która zawiera wszelkie szczegóły dotyczące stawki, rodzaju pracy, itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 04:29 PM
Post: #9
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
No dobrze, ale wolę się upewnić żeby potem nie żałować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS