Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam nadzieję, ze ktoś mi pomoze. Chcemy z narzeczoną zarobić na wymarzone wesele a nie chcemy obciążac rodzicow bo i tak nie jest im lekko. Dajcie jakieś namiary na agencje zatrudniającą legalne w Holandii.
A dlaczego akurat w Holandii, przecież możecie pracowac w dowolnym kraju Unii.
Ani bardzo się podoba ten kraj i bardzo chciała by go poznać a przy okazji zarobić troche. W kraju nie mamy raczej perspektyw, bo praca za minimalna krajową to nawet przezyć godziwie nie pozwoli.
Spróbuje wam podpowiedzieć, skoro interesuje was legalna praca Holandia oferty pracy ma bardzo bogate. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w różnych sektorach gospodarki, z kwalifikacjami i bez, każdy znajdzie coś dla siebie. Spójrzcie tylko na tę stronę: marvelpc.pl/, a znajdziecie mnóstwo ofert pracy. Większość ofert dotyczy różnych gałęzi rolnictwa.
No tak, ale jak się skontaktować z pracodawcą? Skąd będę wiedział, że mnie nie oszukają?
Najle[iej skontaktuj się z agencją Marvel Personal Consulting a oni ci wszystko powiedzą i wszystko za ciebie załatwią. Ich biura są w Złotowie w wielkopolskim lub w Gryfinie w zachodniopomorskim, ale osobisty kontakt nie jest konieczny.
A jesteś pewna, że mnie nie wyrolują? Tyle się słyszy o różnych naciągaczach, którzy wezmą pieniadze za to i owo a potem znikają.
Biuro ma wszelkie potrzebne do prowadzenia działalności certyfikaty wydane przez odpowiednie ministerstwo i konwent agencji pracy. Poza tym podpisujesz z nimi umowę cywilno-prawną, która zawiera wszelkie szczegóły dotyczące stawki, rodzaju pracy, itd.
No dobrze, ale wolę się upewnić żeby potem nie żałować.
Przekierowanie