Forum nowoczesnamalopolska.pl
Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: W pracy (/Forum-W-pracy)
+--- Wątek: Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? (/Thread-Jak-znale%C5%BA%C4%87-prac%C4%99-w-Holandii-oferty-pracy)



Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - gramwgry - 06-30-2017 03:23 AM

Mam nadzieję, ze ktoś mi pomoze. Chcemy z narzeczoną zarobić na wymarzone wesele a nie chcemy obciążac rodzicow bo i tak nie jest im lekko. Dajcie jakieś namiary na agencje zatrudniającą legalne w Holandii.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - słodkaGruszka - 06-30-2017 04:20 AM

A dlaczego akurat w Holandii, przecież możecie pracowac w dowolnym kraju Unii.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - gramwgry - 06-30-2017 06:32 AM

Ani bardzo się podoba ten kraj i bardzo chciała by go poznać a przy okazji zarobić troche. W kraju nie mamy raczej perspektyw, bo praca za minimalna krajową to nawet przezyć godziwie nie pozwoli.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - wyczesanawkosmos - 06-30-2017 07:12 AM

Spróbuje wam podpowiedzieć, skoro interesuje was legalna praca Holandia oferty pracy ma bardzo bogate. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w różnych sektorach gospodarki, z kwalifikacjami i bez, każdy znajdzie coś dla siebie. Spójrzcie tylko na tę stronę: marvelpc.pl/, a znajdziecie mnóstwo ofert pracy. Większość ofert dotyczy różnych gałęzi rolnictwa.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - gramwgry - 06-30-2017 10:11 AM

No tak, ale jak się skontaktować z pracodawcą? Skąd będę wiedział, że mnie nie oszukają?


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - wyczesanawkosmos - 06-30-2017 11:18 AM

Najle[iej skontaktuj się z agencją Marvel Personal Consulting a oni ci wszystko powiedzą i wszystko za ciebie załatwią. Ich biura są w Złotowie w wielkopolskim lub w Gryfinie w zachodniopomorskim, ale osobisty kontakt nie jest konieczny.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - gramwgry - 06-30-2017 01:39 PM

A jesteś pewna, że mnie nie wyrolują? Tyle się słyszy o różnych naciągaczach, którzy wezmą pieniadze za to i owo a potem znikają.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - wyczesanawkosmos - 06-30-2017 02:46 PM

Biuro ma wszelkie potrzebne do prowadzenia działalności certyfikaty wydane przez odpowiednie ministerstwo i konwent agencji pracy. Poza tym podpisujesz z nimi umowę cywilno-prawną, która zawiera wszelkie szczegóły dotyczące stawki, rodzaju pracy, itd.


Jak znaleźć pracę w Holandii - oferty pracy? - gramwgry - 06-30-2017 04:29 PM

No dobrze, ale wolę się upewnić żeby potem nie żałować.