Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?

10-12-2017, 10:34 AM
Post: #1
Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
Mam nowocześnie urządzone mieszkanie i myslę, że bardzo pasowałby do niego ciekawy zegar ścienny w technice 3D. Widziałem kiedyś w jakiejś sieciówce, ale wtedy mi to do głowy nie przyszło, że mogę chcieć taki kupić. Tam ich już nie ma, gdzie więc można je dostać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2017, 12:14 PM
Post: #2
Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
Fajne zegary ścienne 3d można kupić w Internecie. Na przykład tutaj: http://naklejkomania.eu/zegary/9519-zega...ntrum.html masz ich kilka wzorów. Można je idealnie dopasować do każdego wnętrza, choć rzeczywiście najlepiej komponują się z nowoczesnym wystrojem. Wykonane z wysokogatunkowego szkła akrylowego i przewidziane są do samodzielnego montażu, nie tylko wskażą godzinę, ale także ozdobią każde wnętrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2017, 02:14 PM
Post: #3
Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
To może wiesz też gdzie dostanę takie ozdobne paski na ścianę. Pomalowałam sypialnię i jakoś tak łyso teraz w niej jest. Chciałabym ją jakoś ocieplić wizualnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2017, 05:12 PM
Post: #4
Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
Zapewne chodzi ci o paski samoprzylepne na ścianę. Ostatnio faktycznie stały się bardzo modne i coraz więcej osób ich szuka. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że dodają pomieszczeniom ciekawego charakteru i potrafią ożywić nawet najbardziej surowe wnętrze. Dostaniesz je tu: http://naklejkomania.eu/539-bordery-ozdobne w wielu interesujących wzorach i kolorach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2017, 06:16 PM
Post: #5
Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
Widzę, że gadacie o moim ulubionym sklepie internetowym naklejkomania.eu. Odkryłam go jakiś czas temu i stale do niego zaglądam, szukając nowości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2017, 06:41 PM
Post: #6
Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
Ja też go bardzo lubię Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS