Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Gdzie sprzedają zegary ścienne 3d?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam nowocześnie urządzone mieszkanie i myslę, że bardzo pasowałby do niego ciekawy zegar ścienny w technice 3D. Widziałem kiedyś w jakiejś sieciówce, ale wtedy mi to do głowy nie przyszło, że mogę chcieć taki kupić. Tam ich już nie ma, gdzie więc można je dostać?
Fajne zegary ścienne 3d można kupić w Internecie. Na przykład tutaj: http://naklejkomania.eu/zegary/9519-zega...ntrum.html masz ich kilka wzorów. Można je idealnie dopasować do każdego wnętrza, choć rzeczywiście najlepiej komponują się z nowoczesnym wystrojem. Wykonane z wysokogatunkowego szkła akrylowego i przewidziane są do samodzielnego montażu, nie tylko wskażą godzinę, ale także ozdobią każde wnętrze.
To może wiesz też gdzie dostanę takie ozdobne paski na ścianę. Pomalowałam sypialnię i jakoś tak łyso teraz w niej jest. Chciałabym ją jakoś ocieplić wizualnie.
Zapewne chodzi ci o paski samoprzylepne na ścianę. Ostatnio faktycznie stały się bardzo modne i coraz więcej osób ich szuka. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że dodają pomieszczeniom ciekawego charakteru i potrafią ożywić nawet najbardziej surowe wnętrze. Dostaniesz je tu: http://naklejkomania.eu/539-bordery-ozdobne w wielu interesujących wzorach i kolorach.
Widzę, że gadacie o moim ulubionym sklepie internetowym naklejkomania.eu. Odkryłam go jakiś czas temu i stale do niego zaglądam, szukając nowości.
Ja też go bardzo lubię Smile
Przekierowanie