Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?

08-23-2016, 08:06 AM
Post: #1
Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?
Hejka, mam taki problem, ze moje dzieci strasznie dużo czasu spędzają przed ekranem telewizora. Wprowadziłam im ograniczenia dzienne, ale nie jestem w stanie cały czas ich kontrolować. Często włączają sobie telewizor bez mojej zgody, kiedy mnie nie ma lub akurat nie patrzę. kiedy ich an tym złapie i wyłączę wpadają w straszną złość. Czasami zachowują się jak dwulatki. A przecież ten wiek mają już dawno za sobą. Nie wiem co robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 10:56 AM
Post: #2
Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?
Może zróbcie sobie jakąś rodzinną wycieczkę. Najlepiej w miejsce w którym nie ma telewizora ani dostępu do Internetu. W Polsce jest pełno takich miejsc. Odpoczną, zrelaksują się zainteresują czymś innym. lepiej się zrozumiecie ;P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 01:50 PM
Post: #3
Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?
Wyślij je na kolonię albo obóz dziecięcy. na takich wyjazdach nie ma mowy o oglądaniu telewizji, często tez konfiskowane są telefony. Zobaczysz dzieciakom i tak się spodoba, nie będą chcieli wracać do domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 04:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2017 11:06 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?
Spróbuj je czymś zainteresować. Może wyślij je na taką wycieczkę jak tutaj jaamtravel.pl/wycieczki-dla-szkol/wycieczki-do-warszawy/. Z jednej strony zwiedzanie i przydatna wiedza z drugiej odpoczynek w lesie ze zwierzętami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 06:38 PM
Post: #5
Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?
Zobaczymy może pomoże.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS