Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Jak można odciągnąć dzieci od telewizora?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, mam taki problem, ze moje dzieci strasznie dużo czasu spędzają przed ekranem telewizora. Wprowadziłam im ograniczenia dzienne, ale nie jestem w stanie cały czas ich kontrolować. Często włączają sobie telewizor bez mojej zgody, kiedy mnie nie ma lub akurat nie patrzę. kiedy ich an tym złapie i wyłączę wpadają w straszną złość. Czasami zachowują się jak dwulatki. A przecież ten wiek mają już dawno za sobą. Nie wiem co robić.
Może zróbcie sobie jakąś rodzinną wycieczkę. Najlepiej w miejsce w którym nie ma telewizora ani dostępu do Internetu. W Polsce jest pełno takich miejsc. Odpoczną, zrelaksują się zainteresują czymś innym. lepiej się zrozumiecie ;P
Wyślij je na kolonię albo obóz dziecięcy. na takich wyjazdach nie ma mowy o oglądaniu telewizji, często tez konfiskowane są telefony. Zobaczysz dzieciakom i tak się spodoba, nie będą chcieli wracać do domu.
Spróbuj je czymś zainteresować. Może wyślij je na taką wycieczkę jak tutaj jaamtravel.pl/wycieczki-dla-szkol/wycieczki-do-warszawy/. Z jednej strony zwiedzanie i przydatna wiedza z drugiej odpoczynek w lesie ze zwierzętami.
Zobaczymy może pomoże.
Przekierowanie