Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?

04-28-2016, 01:07 PM
Post: #1
Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
Witam, Czy orientujecie się może, czy kamienica żółciowa może być dziedziczna? U mnie w rodzinie chorowała na to babcia i mama i ostatnio, przy okazji badań związanych z cukrzyca, na która choruję od dziecka, mnie postraszono, że może mi się przytrafić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2016, 03:04 PM
Post: #2
Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
Niestety chyba tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2016, 03:30 PM
Post: #3
Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
Z tego, co wyczytałam tutaj (nie mam zadnego przypadku w rodzinie, wiec bazuję tylko na teorii): http://www.proctogin.pl/pl/porady/kamica...-leczenie/ to piszą, ze może być. Rzeczywiście. Ale z tą twoja cukrzyca, też tu jesteś wymieniony. Może warto zrobić USG brzucha i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Bo rozumiem, ze na razie raczej pytasz tak ogólnie, czy może akurat dlatego, że coś jednak boli i się martwisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2016, 03:51 PM
Post: #4
Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
na razie ogólnie, wczoraj byłem u lekarza i tak mi się to tłucze po głowie…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2016, 04:30 PM
Post: #5
Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
Ty cukrzyca, a celiakia.. i teraz jeszcze doszedł mi stan zapalny jelita cienkiego albo grubego – jeszcze dokładnie nie wiem, bo jestem przed badaniem. Zdazyłam sobie jednak poczytać co ewentualnie mi grozi: http://www.proctogin.pl/pl/porady/diagno...cienkiego/ Na szczęście nie są to jakieś straszne rzeczy, a dietę już dawno miała zmienić, bo ta, którą miałam wcześniej zapisaną już i tak mi się „przejadła”…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2016, 05:06 PM
Post: #6
Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
To tobie również nie zazdroszczę…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS