Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Kamienica żółciowa – czy może być dziedziczna?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Czy orientujecie się może, czy kamienica żółciowa może być dziedziczna? U mnie w rodzinie chorowała na to babcia i mama i ostatnio, przy okazji badań związanych z cukrzyca, na która choruję od dziecka, mnie postraszono, że może mi się przytrafić.
Niestety chyba tak.
Z tego, co wyczytałam tutaj (nie mam zadnego przypadku w rodzinie, wiec bazuję tylko na teorii): http://www.proctogin.pl/pl/porady/kamica...-leczenie/ to piszą, ze może być. Rzeczywiście. Ale z tą twoja cukrzyca, też tu jesteś wymieniony. Może warto zrobić USG brzucha i sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Bo rozumiem, ze na razie raczej pytasz tak ogólnie, czy może akurat dlatego, że coś jednak boli i się martwisz?
na razie ogólnie, wczoraj byłem u lekarza i tak mi się to tłucze po głowie…
Ty cukrzyca, a celiakia.. i teraz jeszcze doszedł mi stan zapalny jelita cienkiego albo grubego – jeszcze dokładnie nie wiem, bo jestem przed badaniem. Zdazyłam sobie jednak poczytać co ewentualnie mi grozi: http://www.proctogin.pl/pl/porady/diagno...cienkiego/ Na szczęście nie są to jakieś straszne rzeczy, a dietę już dawno miała zmienić, bo ta, którą miałam wcześniej zapisaną już i tak mi się „przejadła”…
To tobie również nie zazdroszczę…
Przekierowanie