Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Ośrodek z okolic poznania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkie panie. Sytuacja zmusiła mnie do pewnych działań. Tu rodzi się moje pytanie. Czy znajdę w okolicach poznania prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu?
W poznaniu jest chyba nawet więcej niż jeden taki punkt. Mam znajomą, która pracuje w służbie zdrowia. Zadzwonię do niej później i zapytam, może uda mi się zdobyć jakieś namiary na placówki z okolicy.
Wysłałem w wiadomości namiary na pewien ośrodek. Niestety nie wiem czy posiadają stronę internetową. Jednemu z moich znajomych robili tam odtrucie alkoholowe. Podobno ośrodek bardzo profesjonalnie urządzony oraz posiada dobrą kadrę. Jeżeli uda mi się znaleźć ich stronę to zaraz tutaj dodam.
Zależy mi na czasie, nie ma znaczenia czy jest to ośrodek prywatny czy państwowy. Najważniejsze w tym momencie jest wolne miejsce.
Z tym wolnym miejscem to może być trochę problem. W prywatnych placówkach jest mniejszy problem, ale jeżeli szukać po państwowych to możliwe, że będzie trzeba czekać nawet kilka miesięcy. W temacie mowa o prywatnej placówce, ale jeżeli będzie miejsce, jesteś w stanie zdecydować się na państwowy ośrodek?
Jeżeli będzie możliwość przyjęcia w ciągu kilku dni to pewnie tak. Pisałam o prywatnym ponieważ mam świadomość, że ciężko będzie znaleźć wolne miejsca. Tak czy inaczej proszę o namiary.
Przekierowanie