Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ośrodek z okolic poznania

03-21-2016, 09:11 AM
Post: #1
Ośrodek z okolic poznania
Witam wszystkie panie. Sytuacja zmusiła mnie do pewnych działań. Tu rodzi się moje pytanie. Czy znajdę w okolicach poznania prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-21-2016, 11:24 AM
Post: #2
Ośrodek z okolic poznania
W poznaniu jest chyba nawet więcej niż jeden taki punkt. Mam znajomą, która pracuje w służbie zdrowia. Zadzwonię do niej później i zapytam, może uda mi się zdobyć jakieś namiary na placówki z okolicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-21-2016, 01:44 PM
Post: #3
Ośrodek z okolic poznania
Wysłałem w wiadomości namiary na pewien ośrodek. Niestety nie wiem czy posiadają stronę internetową. Jednemu z moich znajomych robili tam odtrucie alkoholowe. Podobno ośrodek bardzo profesjonalnie urządzony oraz posiada dobrą kadrę. Jeżeli uda mi się znaleźć ich stronę to zaraz tutaj dodam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-21-2016, 03:45 PM
Post: #4
Ośrodek z okolic poznania
Zależy mi na czasie, nie ma znaczenia czy jest to ośrodek prywatny czy państwowy. Najważniejsze w tym momencie jest wolne miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-21-2016, 05:28 PM
Post: #5
Ośrodek z okolic poznania
Z tym wolnym miejscem to może być trochę problem. W prywatnych placówkach jest mniejszy problem, ale jeżeli szukać po państwowych to możliwe, że będzie trzeba czekać nawet kilka miesięcy. W temacie mowa o prywatnej placówce, ale jeżeli będzie miejsce, jesteś w stanie zdecydować się na państwowy ośrodek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-21-2016, 08:26 PM
Post: #6
Ośrodek z okolic poznania
Jeżeli będzie możliwość przyjęcia w ciągu kilku dni to pewnie tak. Pisałam o prywatnym ponieważ mam świadomość, że ciężko będzie znaleźć wolne miejsca. Tak czy inaczej proszę o namiary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS