Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?

11-27-2017, 11:42 AM
Post: #1
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?
Byłam ostatnio na kilku weselach i zawsze wszystko wygląda na nich tak samo. A ja mam niedługo swoje wesele i zależy mi, żeby to była wyjątkowa chwila, które nikt inny nie będzie miał. Przyszło mi do głowy, żeby zorganizować taniec w chmurach, czyli taki, gdzie na parkiecie pojawia się sztuczny dym iumitujący chmury. Co sądzicie o takim pomyśle?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-27-2017, 12:00 PM
Post: #2
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?
Jak dla mnie super pomysł, tym bardziej, że to pierwszy taniec zawsze skupia uwagę wszystkich gości. Jest więc wtedy na co popatrzeć i to podwójnie. Tylko się tak zastanawiam skąd Ty te chmury chcesz wyczarować Smile))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-27-2017, 01:27 PM
Post: #3
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?
No to akutrat robi się za pomocą specjalnej maszyny, która produkuje tego rodzaju dym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-27-2017, 03:36 PM
Post: #4
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?
Koleżanka ma rację, potrzebna jest do tego specjalna maszyna, ale nie każdego stać na jej zakup. Poza tym dobrze jest jeśli wytwornica dymu jest w rękach osoby, która potrafi się nią doskonale posługiwać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-27-2017, 06:07 PM
Post: #5
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?
Ja myślę, że znam taką osobę...Jest to dj, który oprócz warunków technicznych posiada też odpowiedni repretura, żeby taki taniec w chmurach wyszedł w odpowiedni sposób. Opis dziaalności można znaleźć tutaj http://www.tomaszkoczorowski.pl/taniec-w-chmurach.html i wiem, że zainteresowanie jest wręcz olbrzymie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-27-2017, 07:13 PM
Post: #6
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie?
Musi takie być skoro facet obsługuje każdy rodzaj imprez. I to dla mnie jest bardzo duża sztuka, bo utrafić choćby z repertuarem dla konkretnej grupy wiekowej jest bardzo ciężko. A tak na marginesie jeśli chodzi o taniec w chmurach to ja teżmiałem taki na weselu i był to ogromny plus, bo przynajjmniej nikt nie widział jak kilka razy udało mi się nadepnąć przypadkową moją żonę Smile))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS