Forum nowoczesnamalopolska.pl
Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Kobiece przemyślenia (/Forum-Kobiece-przemy%C5%9Blenia)
+--- Wątek: Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? (/Thread-Taniec-w-chmurach-na-weselu-co-o-nim-s%C4%85dzicie)



Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - słodkaGruszka - 11-27-2017 11:42 AM

Byłam ostatnio na kilku weselach i zawsze wszystko wygląda na nich tak samo. A ja mam niedługo swoje wesele i zależy mi, żeby to była wyjątkowa chwila, które nikt inny nie będzie miał. Przyszło mi do głowy, żeby zorganizować taniec w chmurach, czyli taki, gdzie na parkiecie pojawia się sztuczny dym iumitujący chmury. Co sądzicie o takim pomyśle?


Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - zadżumiona20 - 11-27-2017 12:00 PM

Jak dla mnie super pomysł, tym bardziej, że to pierwszy taniec zawsze skupia uwagę wszystkich gości. Jest więc wtedy na co popatrzeć i to podwójnie. Tylko się tak zastanawiam skąd Ty te chmury chcesz wyczarować Smile))


Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - słodkaGruszka - 11-27-2017 01:27 PM

No to akutrat robi się za pomocą specjalnej maszyny, która produkuje tego rodzaju dym.


Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - MichaelFreitag - 11-27-2017 03:36 PM

Koleżanka ma rację, potrzebna jest do tego specjalna maszyna, ale nie każdego stać na jej zakup. Poza tym dobrze jest jeśli wytwornica dymu jest w rękach osoby, która potrafi się nią doskonale posługiwać.


Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - duzybyk - 11-27-2017 06:07 PM

Ja myślę, że znam taką osobę...Jest to dj, który oprócz warunków technicznych posiada też odpowiedni repretura, żeby taki taniec w chmurach wyszedł w odpowiedni sposób. Opis dziaalności można znaleźć tutaj http://www.tomaszkoczorowski.pl/taniec-w-chmurach.html i wiem, że zainteresowanie jest wręcz olbrzymie.


Taniec w chmurach na weselu - co o nim sądzicie? - wojak - 11-27-2017 07:13 PM

Musi takie być skoro facet obsługuje każdy rodzaj imprez. I to dla mnie jest bardzo duża sztuka, bo utrafić choćby z repertuarem dla konkretnej grupy wiekowej jest bardzo ciężko. A tak na marginesie jeśli chodzi o taniec w chmurach to ja teżmiałem taki na weselu i był to ogromny plus, bo przynajjmniej nikt nie widział jak kilka razy udało mi się nadepnąć przypadkową moją żonę Smile))