Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam sprawdzonego dietetyka

04-08-2016, 11:55 AM
Post: #1
Szukam sprawdzonego dietetyka
Hej! Przez studia trochę się zapuściłam, sami rozumiecie sztuczne zupki, nieregularne jedzenie itd. Przytyło mi się parę kilo które chciaabym zrzucić bo już po studiach i nie mam na co zwalić odpowiedzialności za otyłość Wink. Kogo moglibyście polecić w Krakowie i okolicach? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 01:14 PM
Post: #2
Szukam sprawdzonego dietetyka
Moja dziewczyna zapisała się do osobistej trenerki z Krakowa która ułożyła jej menu i zadbała o cały proces. Muszę pokornie przyznać że jak się o tym dowiedziałem to ja wyśmiałem ale efekty raczej wprawiły mnie w osłupienie. Schudła nie do poznania, wygląda przepięknie i wydaje się dużo młodsza niż w rzeczywistości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 02:22 PM
Post: #3
Szukam sprawdzonego dietetyka
A mógłbyś dac jakiś namiar? Stronę, adres, numer telefonu czy coś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 04:06 PM
Post: #4
Szukam sprawdzonego dietetyka
Wiesz co jej koleżanka poleciła jej stronę idenatrening.pl, tam znalazła sobie specjaliste od porad dietetycznych w Krakowie u którego zarezerwowała czas. Dostała menu i listę produktów których nalezy unikać, wiem ze sporo rozmawiaja, wiec niekiedy ma to forme nawet psychologiczną. Jak wiadomo nastawienie jest rownie wazne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 06:57 PM
Post: #5
Szukam sprawdzonego dietetyka
Okej bardzo dziekuje Ci za pomoc, zabieram się do znalezienia kogoś kto mi pomoze. Tak na marginesie to bardzo fajna strona, moze jak juz wroce do formy to poszukam sobie kogos od wspinaczki ktora zawsze chcialm uprawiac Smile. Dzieki i wszystkiego dobrego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 08:25 PM
Post: #6
Szukam sprawdzonego dietetyka
Ja też się zastanawiam nad trenerem siłowym albo MMA, sam jeszcze nie wiem. Dzieki za dobre zyczenia, rowniez pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS