Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ranking suplementów na członka

05-19-2016, 05:16 PM
Post: #1
Ranking suplementów na członka
witam poleccie mi jakis wiarygodny ranking suplementow na powiekszanie czlonka prosze. z takich dobrych znam Penis Pills rank ale chcialbym cos jeszcze sprawdzic jesli to mozliwe. ogolnie tam sa suplement bardzo dobre ale wszystkie juz wyprobowalem i chcialbym jeszcze cos nowego bo bardzo mi zalezy na trwalym rezultacie. pomozecie? pliz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 06:30 PM
Post: #2
Ranking suplementów na członka
Pewnie że pomożemy! Tylko sprawa jest taka że w tej branży Penis Pills Rank jest najlepszy i zostały tam zgromadzone wsystkie dobre specyfiki! Więc jeśli chcesz spróbować czegoś innego to pozostają metody chirurgiczne. Ale oczywiście ich preparaty powinny na ciebie też działać także nie rozumiem. Powodzenia w każdym razei i żebyś osiągnął to co zamierzasz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 06:40 PM
Post: #3
Ranking suplementów na członka
dla mnie zbawieniem byly tabletki PenimaX Pills czy ich już próbowałeś? jeśli nie to naprawdę warto. efekty były widzoczne nawet szybciej niż jest napisane na opakowaniu w opisie suplementu. pierwszy przyrost, o 1 cm zauważyłem już po około dwóch tygodniach co jest chyba rekordowym wynikiem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 09:29 PM
Post: #4
Ranking suplementów na członka
a brałeś preparat Bigger Size? mi to polecił kolega i u mnie zadziało. fajnie mieć większego penisa, czuje sie bardziej pewny ciebie i dziewczyna soebie też to chwali także same plusy widze. żadnych minusów nie ma bo nie ma żadnych niepożadanych skutków jak sadze. i szukalem tez w necie, nikomu sie nie dzialo nic podejrzaneog Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS