Forum nowoczesnamalopolska.pl
Ranking suplementów na członka - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Erotyka, uczucia, związki (/Forum-Erotyka-uczucia-zwi%C4%85zki)
+--- Wątek: Ranking suplementów na członka (/Thread-Ranking-suplement%C3%B3w-na-cz%C5%82onka)



Ranking suplementów na członka - IgorK - 05-19-2016 05:16 PM

witam poleccie mi jakis wiarygodny ranking suplementow na powiekszanie czlonka prosze. z takich dobrych znam Penis Pills rank ale chcialbym cos jeszcze sprawdzic jesli to mozliwe. ogolnie tam sa suplement bardzo dobre ale wszystkie juz wyprobowalem i chcialbym jeszcze cos nowego bo bardzo mi zalezy na trwalym rezultacie. pomozecie? pliz


Ranking suplementów na członka - MichaelFreitag - 05-19-2016 06:30 PM

Pewnie że pomożemy! Tylko sprawa jest taka że w tej branży Penis Pills Rank jest najlepszy i zostały tam zgromadzone wsystkie dobre specyfiki! Więc jeśli chcesz spróbować czegoś innego to pozostają metody chirurgiczne. Ale oczywiście ich preparaty powinny na ciebie też działać także nie rozumiem. Powodzenia w każdym razei i żebyś osiągnął to co zamierzasz


Ranking suplementów na członka - sergjei - 05-19-2016 06:40 PM

dla mnie zbawieniem byly tabletki PenimaX Pills czy ich już próbowałeś? jeśli nie to naprawdę warto. efekty były widzoczne nawet szybciej niż jest napisane na opakowaniu w opisie suplementu. pierwszy przyrost, o 1 cm zauważyłem już po około dwóch tygodniach co jest chyba rekordowym wynikiem!


Ranking suplementów na członka - WielkiBrat99 - 05-19-2016 09:29 PM

a brałeś preparat Bigger Size? mi to polecił kolega i u mnie zadziało. fajnie mieć większego penisa, czuje sie bardziej pewny ciebie i dziewczyna soebie też to chwali także same plusy widze. żadnych minusów nie ma bo nie ma żadnych niepożadanych skutków jak sadze. i szukalem tez w necie, nikomu sie nie dzialo nic podejrzaneog Smile