Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Materiały reklamowe dobrej jakości.

07-13-2016, 01:59 PM
Post: #1
Materiały reklamowe dobrej jakości.
Od dawna poszukuję dostawcy, który dostarczy mi dobrej jakości materiały reklamowe, w tym długopisy, czy kubki z logo. Potrzebuję tego naprawdę spore ilości. Zależy mi na jakości, bo nie chce dawać swoim klientom bubli. Czy firmy w Polsce są w stanie wykonać zamówienia na bazie solidnych gadżetów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-13-2016, 02:47 PM
Post: #2
Materiały reklamowe dobrej jakości.
Tak, bez problemu znajdziesz takie gadżety. Dziwie się, że jeszcze do tej pory Ci się to nie udało. Faktycznie jedynym problemem jest tutaj sam budżet. Jeśli masz odpowiednio ustawione widełki nabycia, to Twoje gadżety mogą być nawet z grupy premium.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-13-2016, 05:40 PM
Post: #3
Materiały reklamowe dobrej jakości.
Koleżanka ma racje. Kupując gadżety do firmy kierujesz się przede wszystkim tym, na co Cię w danym momencie stać. Jakością samych gadżetów możesz dowolnie żonglowac. Na tej zasadzie działają praktycznie wszystkie firmy, ktore takie gadżety robią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-13-2016, 08:01 PM
Post: #4
Materiały reklamowe dobrej jakości.
Ja akurat miałem ostatnio firmowe długopisy Bonnum i to nie były pierwsze lepsze długpisy z bazaru, tylko firmowe marki. Wygląda to zupełnie inaczej, bardziej solidnie. Polecam trochę zainwestować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS