Forum nowoczesnamalopolska.pl
Materiały reklamowe dobrej jakości. - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: W pracy (/Forum-W-pracy)
+--- Wątek: Materiały reklamowe dobrej jakości. (/Thread-Materia%C5%82y-reklamowe-dobrej-jako%C5%9Bci)



Materiały reklamowe dobrej jakości. - gramwgry - 07-13-2016 01:59 PM

Od dawna poszukuję dostawcy, który dostarczy mi dobrej jakości materiały reklamowe, w tym długopisy, czy kubki z logo. Potrzebuję tego naprawdę spore ilości. Zależy mi na jakości, bo nie chce dawać swoim klientom bubli. Czy firmy w Polsce są w stanie wykonać zamówienia na bazie solidnych gadżetów.


Materiały reklamowe dobrej jakości. - Furiatk4 - 07-13-2016 02:47 PM

Tak, bez problemu znajdziesz takie gadżety. Dziwie się, że jeszcze do tej pory Ci się to nie udało. Faktycznie jedynym problemem jest tutaj sam budżet. Jeśli masz odpowiednio ustawione widełki nabycia, to Twoje gadżety mogą być nawet z grupy premium.


Materiały reklamowe dobrej jakości. - wojak - 07-13-2016 05:40 PM

Koleżanka ma racje. Kupując gadżety do firmy kierujesz się przede wszystkim tym, na co Cię w danym momencie stać. Jakością samych gadżetów możesz dowolnie żonglowac. Na tej zasadzie działają praktycznie wszystkie firmy, ktore takie gadżety robią.


Materiały reklamowe dobrej jakości. - IgorK - 07-13-2016 08:01 PM

Ja akurat miałem ostatnio firmowe długopisy Bonnum i to nie były pierwsze lepsze długpisy z bazaru, tylko firmowe marki. Wygląda to zupełnie inaczej, bardziej solidnie. Polecam trochę zainwestować.