Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?

12-07-2017, 09:33 AM
Post: #1
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
Hej forumowicze. Tak jak już w temacie pisałam, szukam takiego wkładu do szuflady na sztućce. Mam w domu akcesoria firmy Rejs i fajnie by było gdyby ten wkład też był tej firmy. Jestem bardzo zadowolona z ich produktów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 10:50 AM
Post: #2
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
Nie chcę być zgryźliwa ale wydaje mi się że jak byś wpisała coś takiego w google to znalazła być co najmniej kilkanaście jak nie więcej sklepów gdzie taki wkład kupisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 11:24 AM
Post: #3
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
Zrobiłem dokładnie tak jak pisała koleżanka wyżej i trafiłem na link do strony sklepu https://www.ksieciunio.pl/REJS-wklad-UNI...brny-p4299. Tam znajdziesz różnego rodzaju wkłady do szuflady Rejs i nie tylko. Nie bez powodu dałem ten link, zamawiałem już tam kilka rzeczy i sklep ma bardzo fajną ofertę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 12:42 PM
Post: #4
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
Z tej strony zamówiłem praktycznie wszystkie mechanizmy które mam w kuchni i jeszcze nic mi się nie zepsuło. Oferta sklepu jest bardzo fajna bo znajdziesz tam nie tylko drogie i markowe akcesoria ale także coś dla mniej wymagających Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 01:45 PM
Post: #5
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
Widziałam takie wkłady w obi i wydawało się że są zrobione z takiego dość grubego plastiku. Jak nie chce ci się czekać na przesyłkę to może tam zobacz? Zawsze to szybciej a może nie będzie aż takiej różnicy w cenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 03:13 PM
Post: #6
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
Chodzi o to że na stronie producenta znalazłam taki wkład który idealnie będzie mi pasował do szuflady. Wymiary są wręcz ideale a dość długo odkładałam na tą kuchnię więc chciała bym żeby wszystko było perfekt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 06:06 PM
Post: #7
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię?
W takim razie masz już gotowy link gdzie chyba znajdziesz największy wybór produktów tej firmy w sieci. Jak nie będzie tego rozmiaru to napisz maila, być może po prostu nie ma go na stanie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS