Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skuteczny sposób na duzego penisa

09-20-2017, 12:27 PM
Post: #1
Skuteczny sposób na duzego penisa
Szybko potrzebne mi skuteczne sposoby na duzego penisa. Piszcie o sprawdzonych technikach czy lekach dających szybkie i wymierne rezultaty. Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2017, 01:20 PM
Post: #2
Skuteczny sposób na duzego penisa
Nie wiem czy istnieją jakieś techniki ale leki na pewno. Przejdź się z tym do urologa tam na pewno dostaniesz niezbędną pomoc. Doradzałabym prywatnie bo na fundusz to albo nie doczekasz się wizyty albo w ogóle się tobą nie zainteresują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2017, 03:10 PM
Post: #3
Skuteczny sposób na duzego penisa
Cześć, do urologa nie musisz się zapisywać bo dobre preparaty są dostępone bez recepty. Sporo czasu straciłem zanim znalazłem sposob na duzego penisa ktory nie jest czasochłonny ani drogi. To właśnie specjalne preparaty o których wiecej dowiesz sie ze strony http://penilarge.eu/sposoby-na-powiekszenie-penisa/. Osobiście podpasowały mi tabletki ale są też kremy i spraye, zależy jak ci bedzie wygodnie. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2017, 04:26 PM
Post: #4
Skuteczny sposób na duzego penisa
Siemka, urologa odradzam bo tak jak pisał wyżej dobre środki można zamowić bez recpety, w pełni anonimowo i bez konieczności zwierzania się co ci dolega itd. A tak w ogóle to nie znam nikogo komu państwowa służba zdrowia by pomogła szczególnie z tak złożonym i trudnym problemem o jakim rozmawiamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2017, 05:57 PM
Post: #5
Skuteczny sposób na duzego penisa
Żeby nie było, specjalistką nie jestem ale do głowy przyszło mi że może warto skonsultować się z lekarzem w tej sprawie. Tak bym przynajmniej zrobiła gdyby chodziło o sprawę zwiazana ze mną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2017, 06:09 PM
Post: #6
Skuteczny sposób na duzego penisa
Urologa sobie odpuszczę bo trudno mi o tym nawet tutaj pisać a co dopiero rozmawiać z lekarzem. Tabletki czy kremy bardziej do mnie przemawiaja tym bardziej ze moge zamówić anonimowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS