Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?

08-17-2017, 08:21 AM
Post: #1
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
Jak wygląda taka praca, czy to jest na czarno, czy z umową? I w ogóle jakie są inne warunki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 10:28 AM
Post: #2
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
Na pewno będą się różnić w zależności na przykład od tego, gdzie szukasz takiej pracy a także od poszczególnych zleceń, to oczywiste. Tylko pamiętaj żeby zawsze dokładnie się tego dowiedzieć żebyś potem nie miała nie miłej niespodzianki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 01:03 PM
Post: #3
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
Tylko właśnie nie bardzo jeszcze wiem na co w ogóle zwrócić uwagę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 02:24 PM
Post: #4
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
To poczytaj na ten temat, na pewno znajdziesz wiele porad, taka praca jest teraz bardzo popularna. W każdym razie nie decyduj się na pracę za granicą, to jest nie tylko nielegalne ale też niebezpieczne, na przykład jak ulegniesz wypadkowi czy coś innego się stanie. Albo ryzykujesz że nie dostaniesz wypłaty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 04:55 PM
Post: #5
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
Właśnie nie uśmiecha mi się praca na czarno ale nie wiem jak zatrudniają w takiej pracy, w oparciu o jaką umowę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 06:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2018 11:11 PM przez nowoczesna.)
Post: #6
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
Najczęściej jest to umowa zlecenie, to oczywiste skoro jest to praca tymczasowa. A jeśli chodzi o warunki to po prostu wyjedź do pracy z firmą która słynie z tego, że ogólnie ma dobre, jak tutaj: laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pani-mettmann/, no i przede wszystkim masz wszystko jasno opisane, że będziesz mieć składki i w ogóle, to bardzo ważne. I jak widzisz, jest też dokładny opis sytuacji jaka czeka na opiekunkę więc tylko z takich ofert korzystaj a będzie dobrze i będziesz zadowolona
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 06:32 PM
Post: #7
Praca opiekunki w Niemczech – jakie warunki?
Dziękuję, już wszystko wiem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS