Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?

06-14-2017, 08:56 AM
Post: #1
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
Mam strasznie wybrudzony jeden z dywanów, za nic nie jestem w stanie tego wywabić. Podobno są firmy które mają odpowiedni sprzęt i są w stanie realizować takie zlecenia sprawnie. Gdybyście mogli kogoś zarekomendować to bardzo byście mi pomogli Smile Dziękuję z góry!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2017, 09:57 AM
Post: #2
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
O ile ja wiem to jest sporo takich zakładów, wiele dojeżdża do klientów. Poszperaj trochę w necie a na pewno na kogoś trafisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2017, 11:33 AM
Post: #3
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
Przy takich pracach najwięcej zależy od sprzętu. Dobry odkurzacz piorący to podstawa, zwykle profesjonaliści używają trochę innych niż te które się widuje u ludzi w domach, nawet jak są piorące to te zwykłe mają mniejszą moc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2017, 01:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2018 07:41 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
Osobiście korzystałem z tych usług i nie mogę złego słowa powiedzieć: pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow/targowek. Bardzo rzetelne podejście i faktycznie szybka realizacja więc jak zależy Ci na czasie to spokojnie ich zamów. W takim temacie jak pranie dywanów Warszawa Targówek nie oferuje cudów ale tu naprawdę jest solidna jakość. Jakbym się nie zdecydował to może nawet bym dywan wyrzucił, w takim był kiepskim stanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2017, 03:32 PM
Post: #5
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
Wydawało mi się że akurat w stolicy nie powinno być raczej kłopotów z takimi usługami no ale pewnie rozmaicie bywa jak w każdej dziedzinie. Ja mam w domku wykładzinę, też się wybrudzi ale jakoś ogarniam sam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2017, 04:10 PM
Post: #6
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
Jeśli masz dywan i on złapał naprawdę konkretny brud to bez dobrych odkurzaczy piorących i sensownego detergentu wiele nie poradzisz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2017, 04:55 PM
Post: #7
Szybkie i solidne pranie dywanów na Targówku w Warszawie, gdzie warto?
Fajne jest to że dziś nie ma żadnych kłopotów ze znalezieniem fachowców od prania dywanów – trzeba tylko poszukać w sieci i zawsze się ktoś trafi. No i sprzęt do takich prac jest mega dobry...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS