Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?

03-02-2017, 01:09 PM
Post: #1
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?
Jak się macie? Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku chociaż, bo u mnie u mnie nie. Tongue Potrzebne mi są teraz prowadnice liniowe i tak się składa niestety, że nie wiem, gdzie je mogę kupić. Liczę tutaj na Waszą kreatywność i z nadzieją czekam aż mi coś podpowiecie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 03:10 PM
Post: #2
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?
Ja też miałem z tym problem i nie miałem pojęcia gdzie to znaleźć. Ale trochę poszperałem nawet w sklepach iternetowych i mi się udało znaleźć, bo inaczej nic by z tego nie wyszło. Teraz już jestem spokojny, że mi się udało wszystko ogarnąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 03:43 PM
Post: #3
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?
A możesz rąbka tajemnicy uchylić i coś na ten temat powiedzieć? Chętnie się dowiem jak to wygląda z Twojej strony, gdzie tego szukałeś, jak to zrobiłeś i w ogóle, bo ja naprawdę tego nie mogę ogarnąć i jestem już trochę załamany tym, że tak to beznadziejnie to idzie :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 04:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2017 07:48 PM przez nowoczesna.)
Post: #4
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?
Jasne, jak chcesz to wejdź od razu prosto na abcnc.pl/hiwin-prowadnice-i-wozki to tam zobaczysz marki Hiwin prowadnice liniowe, które się w tej roli najlepiej sprawdzają. No przynajmniej ja mam z nimi takie doświadczenia, żę wiem, że warto z nich korzystać, bo zawsze dobrze działają Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 07:09 PM
Post: #5
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?
A firmę to akurat znam, tylko bardziej mi chodziło o samo miejsce, w którym bym mógł kupić te części. Ale teraz już przynajmniej wiem, że mogę polegać tutaj na forum i zawsze mi ktoś doradzi gdzie się wszystko znajduje. Dzięki wielkie za pomoc, teraz liczę a dużą dostępność Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 09:40 PM
Post: #6
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin?
W tym sklepie zawsze duża dostępność i możesz liczyć na to, że uda Ci się kupić wszystko to, czego potrzebujesz, więc nie musisz się martwić akurat tym aspektem Smile Ciesze się, ze pomogliśmy!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS