Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?

02-08-2017, 12:15 PM
Post: #1
Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Witam wszystkich. Ostatnio na spotkaniu zespołu w mojej firmie padło stwierdzenie, że jedną z najważniejszych rzeczy w nawiązywaniu kontaktów z klientem są wizytówki. I myślę sobie, że dużo w tym prawdy. Kartonowa, zwyczajna, niewyróżniająca się wizytówka na pewno zniknie gdzieś w stosie dokumentów. Dlatego będziemy szukać firmy, która wykona dla nas bardziej profesjonalne, najlepiej grawerowane wizytówki. Być może ktoś z Was jakąś poleci?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 12:39 PM
Post: #2
Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Cześć. To co piszesz jest naprawdę ciekawe. Już kilka razy widziałem różne kreatywne wizytówki i muszę przyznać, że rzeczywiście je zapamiętałem. Żadnej firmy nie mogę jednak polecić, ale na pewno wezmę te słowa do serca. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 02:43 PM
Post: #3
Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Witajcie, pozwólcie, że spróbuję wam pomóc. Dla naszych konsultantów ds. klientów biznesowych wizytówki wykonała ta firma: https://www.eurograver.com/produkt/wizytowki/. Wierzcie mi lub nie, ale wielu klientów zwraca na to uwagę, mówiąc, że mamy bardzo ekskluzywne wizytówki. To na pewno buduje zaufanie, podkreśla wiedzę i umiejętności. Niewielki kartonik może sobie każdy sprawić. O lepszą wizytówkę wystara się ten, dla kogo praca jest czymś więcej niż żmudnym obowiązkiem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 05:31 PM
Post: #4
Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Dobrym rozwiązaniem są także wizytówki w formie książeczek, prospektów itp. Też jestem zdania, że warto uciekać od banału i oczywistości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 07:56 PM
Post: #5
Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Polecaną firmę warto sobie zapamiętać, podobnie jak zawarte tutaj informacje. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 08:32 PM
Post: #6
Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Myślę, że oferowane przez nich wizytówki to będzie dobry wybór. Serdecznie dziękuję Wam za tę rekomendację. Dokładnie o coś takiego mi chodziło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS