Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?

01-18-2017, 07:08 AM
Post: #1
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna większej ilości butów bo moje stare pary są już dość wysłużone. Problem w tym że nie mam z racji pracy czasu na wizyty w sklepach więc wygodniej byłoby mi zamówić wszystko przez internet. I tu pytanie który z takich sklepów będzie odpowiedni?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 09:59 AM
Post: #2
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Hm, trudno coś doradzić o tyle że konkurencja między takimi stronami jest bardzo duża i w gruncie rzeczy cały czas ktoś nowy na rynku się pojawia. Ale z pewnością przy pewnym researchu da się bez większych problemów trafić na sensowne miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 10:32 AM
Post: #3
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Jeśli mogę coś bardzo konkretnie zasugerować to ja bym spróbowała tego: https://awangardashoes.pl/. Naprawdę dobry sklep z darmową wysyłką i bardzo szerokim wyborem. Ciężko tam czegoś nie dobrać dla siebie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 12:48 PM
Post: #4
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Ja też o tym sklepie myślałam – widzę że ostatnimi czasy chyba robi furorę bo jedna moja koleżanka też dostała przesyłkę od nich. Muszę tam zajrzeć czy wprowadzili jakąś nową promocję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 02:32 PM
Post: #5
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Lubię zakupy w internecie, buty w sumie też ale raz miałem tego rodzaju problem że musiałem wymieniać na numer większe ale wszystko dało się sprawnie i bez komplikacji załatwić. Także wszystko jest do ogarnięcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 05:31 PM
Post: #6
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Zdaje się że chyba zdecydowanie bardziej się teraz opłaca kupować obuwie w internecie. Normalne salony narzucają czasem kosmiczne marże a online da się na markowych butach sporą oszczędność zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS