Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filtry do uzdatniania wody

01-17-2017, 12:55 PM
Post: #1
Filtry do uzdatniania wody
Dzień dobry wszystkim. Poszukuję informacji na temat uzdatniania wody i odpowiednich filtrów. Które polecacie? Moja koleżanka też szuka filtrów do dzbanka, bo te co kupowała do tej pory to szybko traciły swoją filtrującą moc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 01:23 PM
Post: #2
Filtry do uzdatniania wody
Cześć. Ja uważam, że filtry do dzbanków nie są zbyt konkretne, bo to tylko zmiękcza wodę. Nie oczyszczają z tych toksyn i metali ciężkich. Najlepsze są systemy filtrujące. Mają największe działanie, odpowiednio uzdatniają wodę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 03:51 PM
Post: #3
Filtry do uzdatniania wody
Witam. Myślę, że w dobrym sklepie internetowym można wybrać odpowiednie zarówno systemy uzdatniania i filtrowania wody jak i wszelkie wkłady filtrujące, które można w razie czego wymienić. Sądzę, że można by też kupić specjalne testy do wody, aby ustalić, jakiej jakości wodę ma się w swoim domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 04:12 PM
Post: #4
Filtry do uzdatniania wody
Cześć. Ja na szczęscie mam dobrą wodę i nie potrzebne mi żadne filtry. Mankament tylko taki, że nie mieszkam w kraju. Czasem zjeżdżam do rodziców i postanowiłam im kupić dzbanek do filtracji, bo czajnik tak zakamieniały, że co dwa dni trzeba kwasek cytrynowy kupować, żeby doprowadzić go do stanu używalności. Słyszałam, że dzbanki Zelmer są dobre. Nie wiem tylko też jakie filtry do wymiany się stosuje, bo też są różne firmy. Cenowo też nie wiem ile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 06:37 PM
Post: #5
Filtry do uzdatniania wody
Witam. Cenowo takie filtry do dzbanka kosztują kilka złotych a więc nie dużo, jak na miesiąc użytkowania. Średnio takie filtry stosuje się miesiąc czasu, albo na filtrowanie ok 300l wody. To wystarczy na użytkowanie dla rodziny w okresie jednego miesiąca. Jak dla mnie taki system filtrujący jest najskuteczniejszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 07:43 PM
Post: #6
Filtry do uzdatniania wody
Siemka. Filtrów do wody jest wiele. Jedne są dzbankowe, inne to całe systemy do domu, jeszcze inne tylko do kuchni, łazienki czy tylko do przemysłu. W zależności od zapotrzebowania znajdzie się coś odpowiedniego w sklepie filtrybb.pl. Są tam dobre ceny na określone filtry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 08:49 PM
Post: #7
Filtry do uzdatniania wody
Dzień dobry. Ja polecam tu zajrzeć http://www.filtrybb.pl/content/14-dobor-filtrow. Duży wybór jest filtrów dobrych marek w naprawdę przystępnych cenach. Sama tu kupwałam i jestem zadowolona Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS