Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?

01-10-2017, 04:17 PM
Post: #1
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?
Hej. Mam taki plan teraz, żeby sobie na trochę wyemigrować do Niemiec. Nie wiem, jak się tam dostać i mam nadzieję, że jeździ może jakiś bus do Kolonii z lubuskiego, bo do Kolonii właśnie jadę. Ma ktoś może informacje na temat? Chętnie się dowiem od Was, a może ktoś z Was też tak podróżował do Niemiec?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 06:31 PM
Post: #2
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?
Ja co prawda nigdy w Niemczech nawet nie byłem, ale jak chcesz to mam znajomego, który tam jechał. To mogę do niego napisać i się dowiedzieć jak tam dojechał. Bo on też właśnie do Kolonii pojechał i tam pracuje, więc może coś ogarnia w tym temacie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 07:25 PM
Post: #3
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?
Jasne, będze mi bardzo miło, jak się dowiesz od kolegi. Termin wyjazdu coraz bardziej się zbliża i nie wiem, jak mam to wszystko załatwić, żeby się wyrobić. Ech, same tylko rpboelmy, a człowiek myślał, że wyjeżdża po to, żeby się ich pozbyć…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 09:36 PM
Post: #4
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?
Kolega dał mi cynk, żebyś zajrzał sobie na stronę http://domibus.pl/bus-do-niemiec-lubuskie/ i tam sobie możesz taki transport załatwić. Fajnie będzie, a przynajmniej on tak mówi. Big Grin Tranposrt podobno jest tani i bez problemu się dostaniesz do Kolonii. On co jakiś czas podróżuje tutaj do Polski i znowu do Niemiec tam na miejsce i poleca Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 10:49 PM
Post: #5
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?
No skoro poleca, to chyba ja też chętnie będę mógł skorzystać z takiej opcji i liczyć na to, że się tam dostanę be zproblemów. No w każdym razie dzięki, jeden problem już teraz z głowy i nie muszę się martwić, że nie dojadę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2017, 12:16 AM
Post: #6
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak?
Nie ma sprawy, gdybyś jeszcze czegoś potrzebowal, jakichś informacji, to śmiało wal i Ci podpowiem chętnie Wink A w razie co to mojego kumpla zapytamy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS