Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam auta do przeprowadzki, Kraków

10-17-2016, 12:26 PM
Post: #1
Szukam auta do przeprowadzki, Kraków
Witam. Potrzebny mi duży samochód dostawczy do przeprowadzki spod Krakowa do centrum. Zależy mi na czymś ekonomicznym i z dobrym zawieszeniem, żeby ładunek nie podskakiwał i nie uszkodził się w trakcie podróży, wiadomo jakie mamy drogi. Pozdrawiam wszystkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-22-2017 10:51 PM przez nowoczesna.)
Post: #2
Szukam auta do przeprowadzki, Kraków
Polecam poszukać czegoś tutaj - rentkrakow.pl/wynajem-samochodow-dostawczych/, bo jest to najtańsza wypożyczalnia w mieście która oferuje najrózniejsze samochody w bardzo dobrym stanie. Moznapowiedziec ze korzystam regularnie z ich usług bo tez sie kilka razy przeprowadzałam, dokładnie 6 w obrębie Krakowa, aż w końcu trafiłam na miejsce gdzie chyba zapuszczę korzenie. Poza tym zamawiam samochody na wyjazdy wakacyjne, okazjonalne do rodziny itd. Nigdy nie miałam żadnych problemów z dojazdem, zawsze wszystko grało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 03:30 PM
Post: #3
Szukam auta do przeprowadzki, Kraków
Zorganiozwanie sobie samochodu to dziś żaden kłopot, ale najważniejsze to żeby wypożyczony samochód był bezpieczny i sprawdzony. Znam te wypozyczalnie, mialem do czynienia z ich autami i nie moge im niczego zarzucić. To naprawdę dobrze o nich świadczy bo ta branża jest taka że innym właścicielom zalezy tylko na zysku i nic ich nie obchodzi bezpieczeństwo pasażerów ani bezawaryjność
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 03:57 PM
Post: #4
Szukam auta do przeprowadzki, Kraków
Wielkie dzięki za szybką reakcję. Więc na przeprowadzkę już mam wszystko Smile. Dzieciaki już od dawna się pakują, na pewno się bardzo ucieszą że niedługo zmienimy mieszkanie, pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 04:18 PM
Post: #5
Szukam auta do przeprowadzki, Kraków
Szczęściarz, moje zawsze beczały. Potem oczywiscie miesiące aklimatyzacji, obawy przed ciemnością i spaniem bez obecności mamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS