Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meble do salonu

08-22-2016, 10:14 AM
Post: #1
Meble do salonu
Witam serdecznie!!! Szukam mebli do salonu, nie moge sie zdecydować. Chyba potrzebuje jakiejs inspiracji, podpowiedzi. Jak wyglądają wasze salony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 12:21 PM
Post: #2
Meble do salonu
Witaj, ja jestem zwolenniczką jasnych przestronnych wnętrz. U mnie wszystko jest w bielach, szarościach z błękitnymi akcentami. W salonie mam biały okrągły stolik kawowy i biały owalny stolik pod tv – to wszystkie meble jakie są u mnie w salonie. Minimalizm najlepszy moim zdaniem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 02:58 PM
Post: #3
Meble do salonu
Cześć Wink ja natom iast proponuje mebelki systemowe. Są proste, bardzo ładnie sie prezentuja zarowno w malym, jak i w duzym pomieszczeniu. A przede wszystkim są funkcjonalne i praktyczne. Wiele rzeczy w nich pomieściłam. Ogólnie bardzo lubie praktyczne meble. W zeszłym tygodniu kupiłam przepiękną rozkładaną kanapę. Jest ładna i bedzie z niej pozytek Big Grin Teraz będę miała gdzie położyc gości
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 04:52 PM
Post: #4
Meble do salonu
A ja mam bardzo klasyczne meble w salonie, drewniane dębowe, przepiękne, pojemne i niesamowicie trwałe. Mam je juz kilka lat a wygladaja jak nowe i wciaz sa na czasie. Polecam klasyke!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS