Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Smutne wydarzenie..

04-25-2016, 03:47 PM
Post: #1
Smutne wydarzenie..
Witam. Niestety zmarła żona mojego dobrego znajomego. To przykre, szczególnie, że znam się z nim wiele lat. Niestety obecnie mieszkam bardzo daleko od Warszawy, a tam ma się niebawem odbyć pogrzeb. Choćbym mocno chciał i wziął urlop w pracy to nie dam rady się stawić tam na czas. Pomyślałem, że może zamówię wieńce pogrzebowe Warszawa na pewno ma jakąś firmę, która dostarczyłaby je do kościoła.. Co Wy o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-25-2016, 04:54 PM
Post: #2
Smutne wydarzenie..
No wiesz.. praca, nie praca, to jednak Twój przyjaciel i w takim momencie bardzo dużo by pewnie znaczyło dla niego to, żebyś był przy nim. Nawet najtwardszy facet w obliczu takiej tragedii może się złamać jak zapałka. Co prawda są firmy, gdzie możesz zakupić kwiaty dostarczane w Warszawie i w ostateczności możesz do takiej się zwrócić, jak tak na 100 procent nie będziesz mógł się zjawić na pogrzeb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-25-2016, 06:50 PM
Post: #3
Smutne wydarzenie..
Niestety, naprawdę nie mam możliwości się pojawić. A czy możesz polecić, gdzie zamówić kwiaty online Warszawa niestety nie jest miejscem które za często odwiedzam i nie potrafię odnaleźć żadnej firmy, która by oferowała takie usługi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-25-2016, 09:12 PM
Post: #4
Smutne wydarzenie..
Najlepiej to odwiedź stronę kwiatomat.pl tam możesz zamawiać kwiaty, wieńce i inne rzeczy, łącznie z dostawą. Mogę polecić, bo kiedyś zamawiałem tam i wszystko jak najlepiej się udało. Jakbyś miał jakieś pytania, to zawsze możesz do nich napisać czy tam zadzwonić i dograć wszystkie szczegóły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS