Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry laptop do 3500zł

03-31-2016, 02:33 PM
Post: #1
Dobry laptop do 3500zł
Witam, chce kupic dla siebie jak najlepszego laptopa do 3500 zł. Użytek raczej uniwersalny, do internetu, filmów, muzyki, trochę do grania, czasem do pracy zdalnej. Możecie mi coś polecić, najlepiej z oferty sklepu MCT-sklep, bo mam już u nich upatrzone parę innych rzeczy? Wcześniej miałem Samsunga, ale już ich nigdzie nie sprzedają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2016, 03:22 PM
Post: #2
Dobry laptop do 3500zł
Też mi mega szkoda, że Samsungów już nie sprzedają w Europie, bardzo lubiłem swojego starego lapka ich firmy. Naprawdę świetny był. Ale co zrobić, trzeba się zadowolić tym, co mamy. A źle nie jest, bo co najmniej parę solidnych producentów nie siedzi na tyłku Wink Pooglądaj sobie Toshiby, żona ma i sobie chwali, bardzo dobry lapek. Sam używam notebooka Dell, genialny komputer, ale byś musiał dołożyć parę stówek. No ale jak się na to zdecdujesz, to nie będziesz żałował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2016, 06:19 PM
Post: #3
Dobry laptop do 3500zł
W tym zakresie cenowym zwróć uwagę na laptopa ThinkPad T540p od Lenovo, ma dobry procesor i całkiem porządną kartę graficzną. Ciekawe jeszcze są ProBooki HP, moim zdaniem warto rozważyć, bo pamięć RAM można w nich rozszerzyć aż do 16 GB, ale troszeczkę przekraczają Twój budżet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS