Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?

12-28-2015, 09:43 AM
Post: #1
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Halo? Czy ktoś się spotkał już z takim problemem, jaki ja mam? Bardzo chciałbym dowiedzieć, jak opóźniać erekcję, bo z żoną jesteśmy bardzo niezadowoleni z naszego pożycia małżeńskiego. Żona lubi długo, ja też, ale wytrzymać ciężko i już nie wiem, jak dać sobie radę, żeby żonę zadowolić. Coś polecicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 10:30 AM
Post: #2
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Dzień dobry. Wydaje mi się, że nie jesteś jedynym mężczyzną, który mierzy się z problemem z szybszym wytryskiem. Mój mąż też miał z tym problem, ale jakoś daliśmy radę dzięki środkom, które udało nam się znaleźć w internecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 10:58 AM
Post: #3
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Środkom? Ale jakim środkom? CO dokładnie masz na myśli? Jakieś domowe sposoby? Sposoby, techniki, metody? Przerywane stosunek czy co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 12:28 PM
Post: #4
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Nie, zupełnie nic z tych rzeczy. Kupiłam mężowi takie tabletki, które mają przedłużać erekcję. Bierze je od jakiegoś czasu i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Może teraz długo i nie kończy zbyt wcześniej, więc oboje jesteśmy zadowoleni z efektów, które to daje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 12:49 PM
Post: #5
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Aha, brzmi fajnie. A jakiś facet się wypowie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 01:01 PM
Post: #6
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
No jasne! Ja też miałem taki problem, ale z tymi środkami świetnie się udało temu zapobiec. Działa bardzo dobrze, składa się z samych naturalnych składników, praktycznie zero środków ubocznych, a sprzęt działa tak, jakbym był znowu nastolatkiem. No więc się opłaca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 03:03 PM
Post: #7
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
Ja też potwierdzam. Warto skorzystać, czuje się świetnie, żona bardzo zadowolona, bo wszystko działa jak należy i możemy długo się sobą cieszyć w łóżku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-28-2015, 05:56 PM
Post: #8
Jakie sposoby znacie na opóźnienie erekcji?
No to dzięki za wszelkie info. Czuje się o wiele spokojniej, zarz będę robił zamówienie i zobaczę, co z tego wyjdzie. Już się doczekać nie mogę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | nowoczesnamalopolska.p | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS