Forum nowoczesnamalopolska.pl
Wycena pozycjonowania strony internetowej – od czego zależy? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: GSM, Komputery, AGD (/Forum-GSM-Komputery-AGD)
+--- Wątek: Wycena pozycjonowania strony internetowej – od czego zależy? (/Thread-Wycena-pozycjonowania-strony-internetowej-%E2%80%93-od-czego-zale%C5%BCy)Wycena pozycjonowania strony internetowej – od czego zależy? - IgorKorzeń - 10-28-2019 01:19 PM

Dzień dobry wszystkim. Ktoś wie, od czego może zależeć cena takiej kompleksowej promocji witryny? Znajomy właśnie szuka jakiejś firmy i spotkał się już z naprawdę dużą rozpiętością kwot. O co tutaj chodzi?


Wycena pozycjonowania strony internetowej – od czego zależy? - HannaMarzec - 10-28-2019 04:04 PM

Nie wiem, czemu uważasz, że to jest niezwykłe. Nie kupujesz kartonu mleka, który we wszystkich sklepach mniej więcej będzie kosztował tyle samo Big Grin To usługa i każda firma określa jej wartość według własnych kryteriów.


Wycena pozycjonowania strony internetowej – od czego zależy? - rosyjskicar - 10-28-2019 06:07 PM

Ogólnie rzecz biorąc wycena pozycjonowania strony internetowej zależy od wielu mniejszych i większych czynników. Trudno byłoby to opisać tak w paru zdaniach. Generalnie firma musi zrobić audyt witryny, sprawdzić konkurencję na frazy, ocenić stan witryny i treści znajdujących się na niej. Dopiero na tej podstawie określa się zakres prac i potrzebny czas, a to natomiast umożliwia określenie kosztów…uffff Big Grin To oczywiście w takim dużym skrócie po kryteriów jest sporo więcej.


Wycena pozycjonowania strony internetowej – od czego zależy? - IgorKorzeń - 10-28-2019 08:06 PM

Dobra, widzę, że jest tego bardzo dużo i już wszystko rozumiem. Dziękuję za tak dokładne wyjaśnienie Wink